Brzozów, Podkarpackie

Konserwator do ośrodka turystycznego w Bieszczadach (z zakwaterowaniem)

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Zadania:
utrzymanie sprawności technicznej obiektu,
konserwacja i naprawa maszyn, urządzeń,pojazdów
remonty, modernizacje zaplecza turystyczno - rekreacyjnego
utrzymanie estetyki terenów zielonych
pomoc w organizacji imprez turystycznych
konstruowanie innowacyjnych rozwiązań wspomagających obsługę imprez turystycznych
Wymagania:
znajomość zagadnień z dziedzin elektryki, hydrauliki oraz mechaniki
znajomość zagadnień remontowo budowlanych
zdolności konstruowania urządzeń technicznych
prawo jazdy min.kat B
Oferujemy:
praca w przyjaznej atmosferze z kompetentnym zespołem współpracowników
atrakcyjne wynagrodzenie
dobre warunki socjalne ( zakwaterowanie + wyzywienie)
perspektywa samorealizacji i rozwoju przy prowadzeniu ośrodka turystycznego

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres:e-mail: konserwator@bieszczady.com.pl/

W podaniu należy określić oczekiwania finansowe (netto) na okresie próbnym 3-miesięcznym oraz po okresie próbnym.
Zakwaterowanie i wyżywienie oferujemy oprócz wynagrodzenia.
Należy także podać najwcześniejszy termin rozpoczęcia pracy.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 03 Maj, 2011  20:08

Identyfikator: 302583

Wyświetleń: 5736